Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Małopolska - Podkarpacie 2016

Niepołomice 16 19 06Zakończyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Małopolska - Podkarpacie, które dały nam pięć punktów ministerialnych!
W rozgrywanych w Niepołomicach w dniach 16.06 - 19.06. wystartowało czworo wiślaków.
Najlepiej poradził sobie Mikołaj Krupiński, który z ośmioma punktami pewnie wygrał grupę chłopców odstawiając goniący go peleton o 1,5 pkt! Szymek Wydmański zdobył 6 punków i zajął miejsce piąte. Obaj chłopcy poprawili swoje rankingi FIDE! Również sześć punktów i również piąte miejsce zajęła Madzia Pudełko, oczywiście w grupie dziewcząt. Pechowa porażka naszej młodej zawodniczki w ostatniej rundzie zepchnęły Madzię poza podium. Z dwoma punktami i na 34 lokacie zawody ukończył Olek Sobelga, który z pewnością zdobyte w tym turnieju doświadczenie w niedługim czasie przekuje na sukcesy!

Magda i Szymon zdobyli dla klubu po jednym punkcie, a Mikołaj aż trzy punkty ministerialne!